פעילויות עם ילדים באלונדה

אלונדה הוא יעד נופש מומלץ לחופשה עם ילדים ולמעשה מרבית האטרקציות הן גם למבוגרים וגם לילדים. האטרקציות באלונדה סובבות סביב ים, חופים ובריכה, מה שנקרה בטן - גב.
רבים החופים המסודרים שנח לבלות בהם עם ילדים. ואם תרכשו לעצמכם שמשיה ומחצת למהלך חופשתם תוכלו לעצור גם בכל חוף אחר שאינו מסודר, וגם בלי שמשיה, יש לא מעט חופים בהם ניתן לשהות בצל העצים.

פאראגליידינג - לילדים גדולים בלבד או מבוגרים, חווית אקסטרים של רחפני דאיה או ממונעים, ניתן למצוא בקסנדרה בלבד באיזור של פפקוחורי ובאיזור של Moles Kalives.

שייט - יש הרבה אפשרויות של שייט, גם שייט מאורגן קבוצתי בגולטים לימי טיול במפרץ ובין חופים, אפשר למצוא ליד פפקוחורי ובעוד מקומות. ויש המון סוכנויות להשכרת סירות לשייט עצמאי, בכל אחד מהישובים. באיזור Vourvouro יש הכי הרבה סוכנויות כאלה להשכרת סירות ומשם פופולארי לשוט עצמאית אל האי דיאפורוס שנמצא ממול, אך כאמור, בכל אחד מהישובים לאורך החופים תמצאו בקלות השכרת סירות.

מתקני מים - על החוף החולי הרחב, מעט דרומית ממרכז פפקוחורי Pefkochori בקסנדרה, נמצא ה-Crazyland WaterPark, פארק מתנפחים בתוך הים בסמוך לחוף. עלות הכניסה היא - 7 יורו לחצי שעה / 10 יורו לשעה או 25 יורו ליום שלם. הילדים מצויידים בוסט הצלה יכולים לשחק בין המתקנים בים.

פיקניק וטיול - החל מהליכה נעימה על הטיילת, עצירה לגלידה מול הים, והליכה קלה בטבע שמובילה אל חופים בתוליים. אין מסלולי הליכה קשים או מאתגרים כך שמדובר בהליכות קלילות. בקסנדרה ישנו גם פארק טבעי שמכיל שמורה של צבי מים, במרכז קסנדרה - Mavrobara Turtle Lake, שם ניתן לטייל סביב האגם, בטבע בתולי ולפגוש גם צבי ים שזה איזור מחייתם.

רזורטים משפחתיים - רבים כאלה פועלים באלונדה ומתאימים לחופשה משפחתית מפנקת. כוללים מרחבים, צמודי חוף, בריכות רחצה ושחיה ומתקנים לילדים, בחלקם אף משחקיות ומועדונים לילדים. ראו באתר זה את עמוד המלצות הלינה.

חוף סאני Sani Beach - בצפון מערב אלונדה הוא חוף מבוקש על ידי משפחות, האיזור כולו הוא איזור נופש נפלא ונח, החוף חולי ומסודר, כולל הרבה רזורטים מפנקים למשפחות ופעילויות של ספורט ימי על החוף.

 

צרו איתנו קשר

Zamir Sivan CEO